Prime world Türkçe
Bu yazı 188 kez okundu.
4 Şubat 2013 16:37 tarihinde eklendi

Prime world | Kayıt ol,İndir,Kaydol,Oyna!

prime-world- online mmorpg Kayıt ol

Prime World Ücretsiz indirilebilir ücretsiz kayıt olunabilir ücretsiz oynanan bir oyundur. Daha fazla Prime World hakkında detaylı bilgi istiyorsanız aşağıdaki incelemede bunu görebilirsiniz. İyi eğlenceler

Prime World Kayıt ol Prime World İndir

Prime World Kaydol ve oyunu indir

thumb-1327305096prime-world_07e2

Yeni bir online MMORTS daha böylesini görmediniz “Strateji ağırlıklı bu mmorpg oyunu” Heroes of mithg ,Magic V,Blizkrif ve Erherlord” yaratıcılarından sizler için. PrimeWorld’ten kısaca bahsetmek gerekirse Teknoloji ve büyünün karşı karşıya savaştığı bir oyun.

Fantastik Bilim Kurgu filmlerinin bir karışımı gibi Oynaması kolay bir online oyun basit arayüzü güzel efekleri ile sizi oynamaya teşvik edecektir diye düşünüyorum.

Prime World Kayit ol Prime World indir Türkce TR Client

 

 

Prime World Oyun İnceleme Tanıtım Videosu

Prime World tanıtım Videosu ‘ oyun hakkında görsel ve videolu bir şekilde daha detaylı bir bilgi sahibi olmanız açısından izlemenizi tavsiye ediyorum Prime World Nasıl oynanır? Prime world Karakterler bunlari videoda detaylı bir şekilde görebiliriniz PrimeWorld Kayıt ol ve indir Linkleri Konunun en üstünde mevcuttur.

Prime World Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri; İşletim sistemi: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 veya Windows 7 İşlemci: 2 GHz Bellek: 1 GB Sabit Disk: 4GB Ekran Kartı: GeForce 6600 GT (Radeon X1300) 128 MB VRAM veya eşdeğeri (25 fps)

Önerilen Sistem Gereksinimleri; İşletim sistemi: Windows XP SP2, Windows Vista SP1 veya Windows 7 İşlemci: 3 GHz Bellek: 2 GB Sabit Disk: 4GB Ekran Kartı: GeForce 8800 (Radeon HD 3850) 512 MB VRAM veya eşdeğeri (40 fps)

 

Prime World Ekran Görüntüleri

Online Oyunlar Gelen Aramalar:

  • prime world kayıt ol
  • prime world kaydol
  • prime world üye ol
  • prime world indir
  • boy oyna kayt ol
  • knight online tr kaydol indir oyna
  • knight online world nasıl kayıt olunur
Google
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Online MMORPG  Oyunları
Webmaster