LEGEND ONLİNE SG SAVAŞ GÜCÜ NASIL ARTTIRILIR
Bu yazı 7.632 kez okundu.
24 Ocak 2013 17:28 tarihinde eklendi

LEGEND ONLİNE SG SAVAŞ GÜCÜ NASIL ARTTIRILIR

Savaş gücü arttırmak çok fazla sorulan sorulardan birtanesi.Arkadaşlar Legend onlinede SG savaş gücünü arttirmak için  Karakterimizde bulunan ;

Can

Saldiri

Defans

Sihirli Defans

Bunlari arttırmamız gerekmektedir.

LEGEND ONLİNE SG SAVAs GÜCÜ NASIL ARTTIRILIR

Bu becerileri yükselmek için kader taslari ile ve itemlerle sağlayabilirsiniz .Fakat imparator ruhu ( verilen hasar  + %28 ) gibi oynama sırasında faal olan , karakterin üzerinde çanta modundayken etkin olmayan kaderler savaş gücünü arttırmaz. Bu demek olmuyor ki bu işe yaramaz bir kader topudur. 100 vuracağınız yerde 128 vurursunuz bu kader ile. Bu yüzden sg si yüksek olan birinin sgsi düşük olan birine yenilmesi de çok şaşırtıcı değildir. Sizin gücünüz savaşırken ve savaşın sonunda belli olur. Sg gibi rakamlara fazla takılmayın bazen sizi yanıltabilir.

 

 

 

Legend online SG Arttırma.

Oyunda kahramanın savaş gücü oldukça önemlidir. Savaşma gücü oyuncuların normalde daha ilgili olduğu bir sorundur. O yüzden sizler için aşağıda savaş gücünüzü nasıl geliştireceğinize dair küçük bir açıklama hazırladım!

Legend da bütün kahramanların kendine ait toprakları bulunmaktadır. Kahramanlar arasında savaş eğer zaferle sonuçlandıysa karşı taraf 1/10 Altın ve Kristal (Akademide kahraman ve askerlerin özellikleri için kullanılan) elde eder. Ancak tabikide zaferi etkileyen savaşma gücüdür. (Dikkat: Seviye değil savaşma gücü). Aynı zamanda savaşma gücü kahramnın özellikleri ile ilgilidir. Büyücüye ait Sihirli Defans Sihirli Saldırı Saldırı ve HP Değeri; savaşta saldırı savunma sihirli Saldırı ve Hp Değerini sağlar. Aşağıda ayrıntılı olarak bunların savaşta kahramanın saldırı gücünü nasıl etkilediği anlatılmaktadır.

I. Kışla: Yeni oyuncular ilk başta görevleri yerine getirir 4. seviyeden sonra Okçu kullanılır 10’uncu seviyelerde ibadet etme ya da kılıçcı (ikisi birden seçilemez) kullanılarak 20. Seviyeye varması beklenilir. 30’a vardıktan sonra ilk Griffin kullanılır ve seviye 35 civarına ulaşılır. Yeni oyuncu 30. seviyeden sonra sadece görev ve ek sahneye göre (toplam 5 kez) devem ederek ilerler. Kahraman 40. seviyeye vardığı zaman süreç biraz yavaşlareğer biraz çabuk gelişmek istenirse Dünyadaki işlerle birlikte görevler tamamlanır.

40 seviyedeki kahraman askerler Süvari ve Peri olmak üzere iki çeşittir. Bunlar en yüksek askerlerdir. Bu iki çeşit askerler seçilmelidir. Normalde Büyücü: ilk önce Süvari seçer çünkü Süvarinin saldırı gücü yüksektirözellikle de Labirent ve Dünya BOSS’ta. Savaşta Peri seçilir savaşta beceri yenilenmez ve Peri yenilenmesini sağlar aynı zamanda da saldırabilir. Fakat Peri seviyesi yüksek olduğu zaman ancak bu avantajları sağlar. Kısacası biri seçilir ve en yükseğe kadar geliştirmeye devam edilir. Ruh alındığında tek kişilik ve grup olarak savaşılabilir. Eğer zaman varsa Sonsuz Bataklıktaki canavarlara saldırılır. (40 seviyedeki kahramanın için en iyisi Sonsuz Bataklıktaki canavarlara saldırmasıdır bu hem HP hemde zaman tasarrufu sağlar). Tabikide asker seviyesi yüksek olduğu zaman Labirenttede Dünya BOSS’tada büyük yardımı vardır. Asker seviyesi akademi ile de gelişebilir.
II. Kutsal Ağaç: Yeni oyuncu aşamasında birçok arkadaş eklenir Kutsal Ağaç hızla gelişir hergün gece 00 da Kutsal Ağaç hasat edilir hediye ve Kristal elde edilir Kutsal ağaç seviyesi ne kadar yük++++e o kadar kar sağlanır. Şu iki zamana dikkat edilmelidir; gece 00 Kutsal Ağaç ve sabah 08.00 civarları. Bu iki zaman içerisinde daha çok oyuncu Kutsal Ağaca enerji doldurur ve Kutsal Ağaç daha hızlı gelişir. Elde edilen Para ile bekleme süresi sıfırlanabilir ya da Marketten daha fazla ürünler alınabilir. Labirent ve Amfi Tiyatronında yardımı büyüktür. Kristal Akademide kahraman ve askerlerin seviyesini yükseltmede kullanılabilir.

III. Akademi: Akademi kahraman ve asker özelliklerinin geliştirildiği en önemli yerlerden biridir bu bütün eşyalar kullanılarakta yapılır. Altın ve Kristal önemli iki çeşittir. Birisi başka bir kahraman saldırılarak elde edilir diğeri ise Kutsal Ağaçtan. Günde 5 kez diğer kahramanların bölgesine saldırabilirsiniz bu hergün sabah 5’te yenilenir. Tavsiyem sabah 5’te sonra saldırmanızdır bu şekilde daha çok Altın elde edilir. Akademide kahraman ve asker özelliklerini geliştirmede tavsiyem; Büyücü ilk önce Sihirli Saldırı Sihirli Defans ve Defansı; Savaşçı; Saldırı Sihirli Defans ve Defansı geliştirmelidir. Kendi seviyenize ulaştığında karşılık gelen asker özellikleri geliştirilmelidir (örn; Peri Sihirli Saldırı Süvari Saldırı).
Legend Dünyasında herkesin bir kahramanı vardır herkesin kahramanı kendisini temsil eder Legend Dünyasında zorlu mücadele yolculuğu muhteşem zirveye ulaşabilmek içindir.
Umarım bütün kahramanlar Legend Dünyasında kendi dünyalarını yaratırlar.

 

 

Online Oyunlar Gelen Aramalar:

 • legend online sg kasma
 • legend online sg arttırma
 • legend onlıne sg yükseltme
 • legend online sg nasıl arttırılır
 • legend online büyücü kader
 • legend online savaşçı becerileri nasıl olmalı
 • legend online savaşma gücü artırma hilesi
 • legend online savaşçı kader
 • legend online sg nasıl artar
 • legend online savaşma gücü artırma
Google
Copyright © 2013. Tüm Hakları saklıdır. Online MMORPG Oyunları
Webmaster